04-9014900

בית תוכנה תירוש

בית תוכנה תירוש

נאוה וינברג

מנכ''לית ובעלים, בית תוכנה תירוש מערכות מחשוב בע''מ

בית תוכנה תירוש בית תוכנה תירוש מערכות מחשוב בע”מ עוסק למעלה משני עשורים במתן פתרונות תוכנה מותאמים ללקוח.

החל משנת 2011 אנו בעלי הסמכת תקן ISO9001 לניהול איכות ותקן ISO9003 לניהול איכות פיתוח תוכנה. בית תוכנה תירוש הוקם בשנת 1992 ומונה היום כ-20 אנשי מקצוע, מנהלי פרויקטים ומתכנתים אשר נותנים שירות ללקוחות החברה, הפועלים בענפים עסקיים רבים ומגוונים.

בית תוכנה תירוש מתמחה במתן ייעוץ, ניתוח, בנייה, הטמעה ויישום של מערכות מחשוב, אם כמוצר מדף ואם כחליפה אשר נתפרת בהתאם למידותיו של כל לקוח ולקוח. בית תוכנה תירוש עוסק גם בניהול פרויקטים.

הניסיון הרב אשר צברנו במשך השנים, מאפשר לנו להיות בית תוכנה ממוקד לקוח, להבין היטב ובמהירות את צרכיו ועל ידי כך לפשט ולהוזיל את תהליך העבודה עבורו.

צוותי הפיתוח שלנו מורכבים ממפתחים ומנהלים מנוסים, מקצועיים וממוקדי לקוח אשר יספקו לכם שירות מסור, מקצועי ואמין, עם הרבה נשמה.

יצירת קשר מהיר
Sending

רוצים להתייעץ?

לא בטוחים האם יש לנו את הפתרון עבורכם?
במידה ולא נצליח לעזור בעצמנו, ננסה להפנות אתכם לנותן השירות המתאים ביותר.

בית תוכנה

פיתוח תוכנה לעסקים וארגונים - הכל תחת קורת גג אחת

חברת תירוש מציעה ללקוחותיה פתרונות פיתוח תוכנה ממוקד ויעיל המאפשר למקסם את יכולות העסק שלכם. אנו עוסקים כבר למעלה משני עשורים במתן פתרונות פיתוח תוכנה מותאמים ללקוח. החל משנת 2011 אנו בעלי הסמכת תקן ISO9001 לניהול איכות ותקן ISO9003 לניהול איכות פיתוח תוכנה.

חברת תירוש הוקמה בשנת 1992 ומונה כיום כ-20 אנשי מקצוע, מנהלי פרויקטים ומתכנתים אשר נותנים שירות ללקוחות החברה, הפועלים בענפים עסקיים רבים ומגוונים. חברת תירוש מתמחה במתן ייעוץ, ניתוח ואיפיון, פיתוח תוכנה לעסקים, הטמעה ויישום של מערכות מחשוב, אם כמוצר מדף ואם כחליפה אשר נתפרת בהתאם למידותיו של כל לקוח ולקוח.

הניסיון הרב אשר צברנו במשך השנים, מאפשר לנו להיות חברה ממוקדת לקוח, להבין היטב ובמהירות את צרכיו ועל ידי כך לפשט ולהוזיל את תהליך העבודה עבורו.

טיב השירות ואיכות העבודה שלנו נמדדים בסופו של דבר בשביעות הרצון של לקוחותינו. אנו עושים ימים כלילות על מנת לספק ללקוחותינו את רמת השירות והמוצר הגבוהים ביותר. הנכם מוזמנים לקרוא כמה ממכתבי ההמלצה שקיבלנו.

 

תהליך פיתוח תוכנה לארגון

פיתוח תוכנה, במילים פשוטות, הוא המרת צורכי הלקוח או המטרה שיווקית לממשק תוכנה. פיתוח תוכנה משמש לרוב על מנת ליצור מוצר חדש ומותאם ספציפית לייעוד מסוים.

לפיתוח תוכנה ישנן שיטות מגוונות ושונות, בחלקן מושתתות על פיתוח מתמשך של התוכנה וחלקן מושתתות על פיתוח במודולים.

מחזור פיתוח תוכנה בסיסי (SDLC; software development lifecycle):

  • חקר פלח השוק הרלוונטי
  • דרישות המוצר הסופי
  • ניתוח הבעיות
  • תוכנית עבודה לפיתוח התוכנה
  • מימוש התוכנה
  • בדיקות תוכנה (QA)
  • הטמעת התוכנה אצל הלקוח
  • תחזוקה, תמיכה ותיקון באגים

סדר היישום והזמן המוקדש לכל שלב בפיתוח תוכנה עשוי להשתנות לעתים בהתאם לצורכי המוצר הסופי. כמו כן, תתכן חזרה על שלבים מסוימים יותר מפעם אחת עד לקבלת התוצאה האופטימלית.

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending