04-9014900

תוכנת פריוריטי Priority Software

תוכנת פריוריטי Priority Software

כנפית

תירוש מערכות מחשוב הטמיעה, פיתחה והרחיבה את המערכת של שינויים הנדסיים בחברת כנפית. חברת כנפית היא אחת החברות המובילות בתחום קבלנות המשנה לתעשיית התעופה בישראל. כנפית הנה בין הספקים הגדולים ביותר של חלקי מבנה מטוס המיוצרים ממתכת ומחומרים מרוכבים. במסגרת הפיתוח בוצעה התאמה לעבודה בתקני אבטחת איכות תעופתי בינלאומיים עבור חומרי מרוכבים, טיפול תרמי לחלקי אלומיניום, ותהליכים כימיים. הפתרונות חייבו חשיבה מחוץ לקופסה וידע מעמיק בתחום הייצור וההנדסה וכללו ממשק לתהליך הייצור של המפעל. בחשיבה משותפת עם הלקוח ביצענו התאמה לתקנים הבין לאומיים כולל אפשרויות אוטומציה של יצירת תיעוד אוטומטי ייחודי לכל לקוח בהתאם לתקן הבינלאומי ולפי דרישת הלקוחות השונים כגון: התעשייה האווירית, סאיקלון מקבוצת אלביט מערכות, רפא”ל, משרד הביטחון ועל ידי לקוחותיה בשווקים בין לאומיים באירופה, צפון אמריקה והמזרח הרחוק.

תרביות ראש הנקרה

חברת תירוש מערכות מחשוב השלימה לאחרונה את שדרוג ופיתוח של מערכת רצפת הייצור ואבטחת איכות בחברת תרביות ראש הנקרה. תרביות ראש הנקרה הנה חברת אגרו-ביוטכנולוגיה, עם מעל 40 שנות ניסיון בריבוי ובהשבחה של צמחים. רה”ן היא החברה הגדולה ביותר בעולם המערבי לייצור בננות ופלנטיין בתרבית רקמה. זמן הייצור של  מאות אלפי הצמחים הוא ארוך ועובד תהליך מורכב החל משלב הזרע ועד השתיל שנמכר ללקוח, כל התהליך מפוקח עד רמת השתיל ועומד בסטנדרטים מוקפדים של ניהול איכות בתקן ISO 9001:2015. הדרישה של הלקוח הייתה לבצע מעקב פרטני אחר כל אחת מאלפי השתילים שמיוצרים במעבדות החברה החל משלב הזרע ועד שלב השתיל הבוגר. חברת תירוש פתחה פתרון ייחודי ואיכותי לדיווחי הייצור כאשר: מצד אחד הדיווח מתבצע במהירות ע”י סריקה מהירה של בר קוד ומצד שני נשמר כל המידע הרב של בקרת האיכות, מלאי חומרי הגלם, התנועה והמיקום של כל שתיל נשמרים ומתועדים במערכת.

ש.מ.ד.ר

חברת ש.מ.ד.ר טכנולוגיות מתמחה במתן פתרונות טכניים מלאים בתחום תבניות מתכת לבנייה הכוללים פיתוחים וחדשנות בתחום זה תוך עמידה בתקני איכות מחמירים בתחום הייצור ISO 5001:2008. זוהי דוגמה כיצד חברת תירוש מערכות מחשוב בחשיבה משותפת עם לקוח יצירתי שחושב מחוץ לקופסה ביצעה יישום מוצלח של מערכת פריוריטי בכל מחלקות המפעל. הרעיון המרכזי היה ליצור מערכת דיווחי ייצור לפרויקטים ארוכי טווח ובסביבת עבודה “קשוחה”.
התוצאה :
מערכת דיווחי ייצור מהירה מהשטח תוך מעקב אחר כל הייצור הפרויקטאלי, שמירת תיעוד של השרטוטים מול כל עבודה וניהול מלאי אמין. הייחוד של יישום זה היה הדרישה לתגובה מהירה בחשיבה ומתן פתרונות מהירים, יצירתיים ונכונים תוך כדי יישום המערכת ולאחר עלייה לאוויר. הלקוח עובד כיום עם מערכת פריוריטי דינמית שמתאימה את עצמה לכל שינוי יצירתי בתהליכי הייצור במפעל.

יישום לדוגמה של תוכנת פריוריטי בתחום מוצרי התעופה:

חברת תירוש פיתחה את מודול השינויים ההנדסיים, הכולל ממשק למערכות תעשייה אווירית וממשק למערכת אבטחת האיכות.

יישום לדוגמה של תוכנת פריוריטי בתחום האנרגיה:

חברת תירוש יישמה את תוכנת פריוריטי כולל הרחבת מודול הפרויקטים ומודול שירות ואחזקה. פיתחנו ממשק אוטומטי של קריאות מונים (חשמל) מרחוק ויצירת חשבונית חיוב ללקוח. המערכת מחוללת את החשבוניות על סמך קריאת המונים ויוצרת חשבונית אוטומטית חתומה דיגיטלית. החשבונית נשלחת במייל ישירות ללקוח.

יישום לדוגמה של תוכנת פריוריטי Priority Software בתחום הטיפוח והיופי:

חברת תירוש יישמה את תוכנת פריוריטי התומכת במעקב אחר הייצור אצל קבלני משנה ומכירת המוצר הסופי ברחבי העולם.

יישום לדוגמה של תוכנת פריוריטי Priority Software בתחום הפצת המזון:

ניהול מחסן ממוחשב – תוכנה לניהול מלאי

חברת תירוש יישמה את תוכנת פריוריטי Priority Software לטובת ניהול מחסן ממוחשב. היישום כלל מודול הפצה משופר אשר חיבר את המערכת למסופוני השטח של אנשי המכירות. בזכות שיתוף פעולה בין מומחי תירוש לבין הלקוח הוגדל שטח האחסון על ידי רה-ארגון של מחסני החברה ושיפרנו את תכנון ליקוט הסחורה לפני המשלוח.
תוכנת פריוריטי הינה גם תוכנה לניהול מלאי. לצורך עדכון המלאי בזמן אמת, חיברנו את תוכנת פריוריטי Priority Software למחשב נייד המותקן על המלגזה.

יישום לדוגמה של תוכנת פריוריטי Priority Software בתחום מערכות למניעת תאונות דרכים:

חברת תירוש פיתחה ממשק מול Sales Force להקמת לקוחות חדשים, שכללה את מודול החוזים הסטנדרטי של פריוריטי, הוסיפה תכנון שנתי של תשלומים לחוזי שירות, תשלומים חד פעמיים ויצירת חשבוניות אוטומטית כולל טבלת בקרה.

יישום לדוגמה  של תוכנת פריוריטי Priority Software בתחום פתרונות לפרויקטים בתחום תבניות לבנייה מתועשת:

חברת תירוש פיתחה מערכת לתכנון הובלה ללקוח הכוללת ריכוז דרישות לליקוט המוצרים המוגמרים, תוכנית עבודה למלגזן ולמחסנאי והוצאת תעודת משלוח מרכזת לכל הובלות הלקוח.

יישום לדוגמה של תוכנת פריוריטי Priority Software בתחום הייצור הפלסטי:

חברת תירוש פיתחה ממשק חיבור למערכת הפיננסית (כספת) של הנמל למשיכת חשבוניות ספק.

 

 

אפליקציית פריוריטי - פריוריטי מוביילפריוריטי מובייל – אפליקצית פריוריטי

פתרון חדשני להנגשת פריוריטי לשימוש אנשי שטח בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים

חברת תירוש מציעה ללקוחות פריוריטי פיתוח מיוחד שבו ניתן ליישם כל רעיון שאתם מעלים על דעתכם: שיטות מכירות מיוחדת, דוח פרטי שפותח בארגון, מודול שירות עם פיתוחים פרטיים, מסכי ייצור מיוחדים, שיטות עבודה שהתקיימו ויושמו בארגון במשך שנים או כל רעיון אחר.

בעזרת טכנולוגיה ייחודית זו, יישום המודולים במובייל הופך לבר מימוש. הטכנולוגיה החדשה יודעת להנגיש יישום של ERP לשימוש של אנשי שטח העובדים בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים והכול בממשק מרהיב וידידותי למשתמש.

למידע נוסף

Priority Software תוכנת פריוריטיתוכנת פריוריטי Priority Software הינה תוכנת ERP ישראלית שנכתבה על ידי פריוריטי סופטוואר. מערכת פריוריטי אינטגרטיבית, משמשת לניהול ארגוני כולל של העסק ומתאימה ללקוחות תעשייתיים ומסחריים גדולים, בינוניים וקטנים. תוכנת פריוריטי היא מהנפוצות בשוק ה-ERP הישראלי ומותקנת אצל אלפי לקוחות בארץ ובעולם.

תוכנת פריוריטי בנויה לתמוך בתהליכים חוצי ארגון וכוללת סט כלים מתקדמים לניהול ובקרה.

ארגונים שמשתמשים במודולי תוכנת פריוריטי Priority Software נהנים מקלות תפעולית וחיסכון בזמן הטמעה, עצמאות וחופש לבחור מודולים, יכולת גדילה עתידית על פי הצרכים המתהווים של הארגון ותמיכה בחוקי מס שונים. התוכנה הינה רב ארגונית, רב שנתית, רב מטבעית, ורב לשונית.

למה כדאי לבחור בתירוש?

ברוב המקרים אנחנו מצליחים להציל יישומי רצפת ייצור כושלים.

הניסיון הרב וההבנה המהירה מאפשרים לנו לתמחר את האפיון ב- FIX מכיוון שאנחנו בטוחים שהידע שלנו יביאו להצלחת היישום.

יש באמתחתנו מעטפת ידע, ויכולת לפיתוח ותמיכה במערכות לווין, הכוללים ממשקים למערכת פריוריטי.

היינו בין החברות הראשונות שזיהו את הפוטנציאל האדיר של חברת נגב סופט ולכן גם רכשנו ניסיון רב בפיתוח והטמעה, ובה בעת המשכנו בהעמקת הידע והניסיון גם בפיתוח מובייל בכלים של פריוריטי.

אנו מיישמים את תוכנת פריוריטי מסחרית בהצלחה רבה מזה שנים רבות. הייחוד שלנו הוא ביישום תוכנת פריוריטי תעשייתית.

 

 

 

יישום ידידותי להפעלה של תהליכים מורכבים בתוכנת פריוריטי Priority Software.

 • תכנון ייצור פשוט אך יעיל
 • הרצת MRP
 • תמחור תעשייתי מותאם לצורכי הארגון
 • שליטה במלאי
 • יישומי ברקוד ומובייל ברצפת הייצור
תוכנת פריוריטי Priority Softwareתוכנת פריוריטי Priority Software

חברת תירוש מערכות מחשוב בע”מ הינה שותפה עסקית ותיקה של חברת Priority Software.
בעזרת מומחי חברת תירוש, השימוש במודולי תוכנת פריוריטי Priority Software יהיה פשוט וקל יותר.
למומחים שלנו יש ניסיון של למעלה מעשרים שנה בפיתוח והטמעה של יישומי תוכנה בתחום התעשייה.

אנו יודעים לפשט בעיות מורכבות וליישם את הפתרון בארגון.

בתירוש תקבלו מענה לכל שלבי הפרויקט, החל משלב הגדרת הצרכים, דרך שלבי איפיון המערכת, התכנות, היישום, ההדרכה והתמיכה השוטפת.

איתנו תוכלו ליישם ולהטמיע את כל מרכיבי תוכנת פריוריטי והמודולים הנלווים, לרבות נושאי כספים ומכירות, CRM ויישום תהליכים מורכבים כמו: MRP, תכנון ייצור, ניהול מלאי, ניהול שרשרת אספקה ועוד.

תוכנת פריוריטי בנויה כך שהפיתוח של תירוש מבוצע על פי המתודולוגיה של חברת Priority Software המאפשרת שדרוגים של מערכת פריוריטי בקלות רבה.

כבר משתמשים בתוכנת פריוריטי?

כעת ניתן לבצע הכול באמצעות הסמארטפון או הטאבלט!

לפרטים נוספים על אפליקציית פריוריטי לחצו כאן

Priority Software תוכנת פריוריטיתוכנת פריוריטי Priority Software הינה תוכנת ERP ישראלית שנכתבה על ידי פריוריטי סופטוואר. מערכת פריוריטי אינטגרטיבית, משמשת לניהול ארגוני כולל של העסק ומתאימה ללקוחות תעשייתיים ומסחריים גדולים, בינוניים וקטנים. תוכנת פריוריטי היא מהנפוצות בשוק ה-ERP הישראלי ומותקנת אצל אלפי לקוחות בארץ ובעולם.

תוכנת פריוריטי בנויה לתמוך בתהליכים חוצי ארגון וכוללת סט כלים מתקדמים לניהול ובקרה.

ארגונים שמשתמשים במודולי תוכנת פריוריטי Priority Software נהנים מקלות תפעולית וחיסכון בזמן הטמעה, עצמאות וחופש לבחור מודולים, יכולת גדילה עתידית על פי הצרכים המתהווים של הארגון ותמיכה בחוקי מס שונים. התוכנה הינה רב ארגונית, רב שנתית, רב מטבעית, ורב לשונית.

יצירת קשר מהיר
Sending
תוכנת פריוריטי דמו 2016

יישומי פריוריטי של תירוש

ש.מ.ד.ר

חברת ש.מ.ד.ר טכנולוגיות מתמחה במתן פתרונות טכניים מלאים בתחום תבניות מתכת לבנייה הכוללים פיתוחים וחדשנות בתחום זה תוך עמידה בתקני איכות מחמירים בתחום הייצור ISO 5001:2008.

זוהי דוגמא כיצד חברת תירוש מערכות מחשוב בחשיבה משותפת עם לקוח יצירתי שחושב מחוץ לקופסא ביצעה יישום מוצלח של מערכת פריוריטי בכל מחלקות המפעל .

הרעיון המרכזי היה ליצור מערכת דיווחי ייצור לפרויקטים ארוכי טווח ובסביבת עבודה “קשוחה” .

התוצאה :

מערכת דיווחי ייצור מהירה מהשטח תוך מעקב אחר כל הייצור הפרויקטאלי, שמירת תיעוד של השרטוטים מול כל עבודה וניהול מלאי אמין.

הייחוד של יישום זה היה הדרישה לתגובה מהירה בחשיבה ומתן פתרונות מהירים, יצירתיים ונכונים תוך כדי יישום המערכת ולאחר עלייה לאוויר.

הלקוח עובד כיום עם מערכת פריוריטי דינאמית שמתאימה את עצמה לכל שינוי יצירתי בתהליכי הייצור במפעל.

תרביות ראש הנקרא

חברת תירוש מערכות מחשוב השלימה לאחרונה את שדרוג ופיתוח של מערכת רצפת הייצור ואבטחת איכות בחברת תרביות ראש הנקרה.

תרביות ראש הנקרה הינה חברת אגרו-ביוטכנולוגיה, עם מעל 40 שנות ניסיון בריבוי ובהשבחה של צמחים. רה”ן היא החברה הגדולה ביותר בעולם המערבי לייצור בננות ופלנטיין בתרבית רקמה.

זמן הייצור של  מאות אלפי הצמחים הוא ארוך ועובד תהליך מורכב החל משלב הזרע ועד השתיל שנמכר ללקוח, כל התהליך מפוקח עד רמת השתיל ועומד בסטנדרטים מוקפדים של ניהול איכות

בתקן ISO 9001:2015  .

הדרישה של הלקוח הייתה לבצע מעקב פרטני אחר כל אחת מאלפי השתילים שמיוצרים במעבדות החברה החל משלב הזרע ועד שלב השתיל הבוגר.

חברת תירוש פתחה פתרון ייחודי ואיכותי לדיווחי הייצור כאשר: מצד אחד הדיווח מתבצע במהירות ע”י סריקה מהירה של בר קוד ומצד שני נשמר כל המידע הרב של בקרת האיכות, מלאי חומרי הגלם , התנועה והמיקום של כל שתיל נשמרים ומתועדים במערכת.

כנפית

תירוש מערכות מחשוב הטמיעה, פיתחה והרחיבה את המערכת של שינויים הנדסיים בחברת כנפית. חברת כנפית היא אחת החברות המובילות בתחום קבלנות המשנה לתעשיית התעופה בישראל. כנפית הינה בין הספקים הגדולים ביותר של חלקי מבנה מטוס המיוצרים ממתכת ומחומרים מרוכבים .

במסגרת הפיתוח בוצעה התאמה לעבודה בתקני אבטחת איכות תעופתי בינלאומיים עבור חומרי מרוכבים, טיפול תרמי לחלקי אלומיניום, ותהליכים כימיים.

הפתרונות חייבו חשיבה מחוץ לקופסא וידע מעמיק בתחום הייצור וההנדסה וכללו ממשק לתהליך הייצור של המפעל.

בחשיבה משותפת עם הלקוח ביצענו התאמה לתקנים הבין לאומיים כולל אפשרויות אוטומציה של יצירת תיעוד אוטומטי ייחודי לכל לקוח בהתאם לתקן הבינלאומי ולפי דרישת הלקוחות השונים כגון:

התעשייה האווירית, סאיקלון מקבוצת אלביט מערכות, רפא”ל, משרד הביטחון ועל ידי לקוחותיה בשווקים בין לאומיים באירופה, צפון אמריקה והמזרח הרחוק.

רוצים להתייעץ?

לא בטוחים האם יש לנו את הפתרון עבורכם?
במידה ולא נצליח לעזור בעצמנו, ננסה להפנות אתכם לנותן השירות המתאים ביותר.
 

יתרונות תוכנת פריוריטי Priority Software

 

פתרון מקיף

פתרון יחיד העונה על כלל צרכי ניהול העסק. תוכנת פריוריטי Priority Software מספקת מענה מותאם לעסקים תעשייתיים וקמעונאיים במגוון רחב של ענפים.  

 

טכנולוגיה מתקדמת 

 • פתרון HTML5 מותאם לרשת
 • זמין בענן או כהתקנה מקומית
 • ממשק ידידותי למכשירים ניידים המאפשר עבודה מכל מקום, גם בטאבלט ובטלפון החכם

 

מוצר מוכח

30 שנות ניסיון בתחום הופכות את תוכנת פריוריטי Priority Software לפתרון יציב ואמין להסתמך עליו.  

 

גמיש וקל לשימוש 

 • פתרון רב-ארגוני, רב-מטבעי ורב-לשוני המתאים לעסקים בגדלים שונים
 • אפשרויות נרחבות להתאמה אישית ברמת המשתמש
 • ממשק משתמש ידידותי ואינטואטיבי, יחד עם מערך שלם של כלי עזרה ההופכים את תהליך הלמידה לפשוט

 

יישום מהיר וחלק

הארכיטקטורה של תוכנת פריוריטי Priority Software הופכת את תהליך ההטמעה לפשוט ומהיר.

 

השקעה בטוחה

גמישות תוכנת פריוריטי Priority Software, בשילוב עם המודל התפעולי שלנו, מבטיחים לך את עלות הבעלות הכוללת (TCO) הנמוכה ביותר מול מערכות ERP מתחרות.

אפליקציית פריוריטי

פריוריטי מובייל - אפליקצית פריוריטי

 

פתרון חדשני להנגשת מודולי תוכנת פריוריטי לשימוש אנשי שטח בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים

 

התוכנה הייחודית מאפשרת ללקוחות פריוריטי לתת לאנשי השטח בארגונם, אפליקציות מבוססות פריוריטי, לניהול המודולים הקיימים במערכת.

חברת תירוש מציעה ללקוחות פריוריטי פיתוח מיוחד שבו ניתן ליישם כל רעיון שאתם מעלים על דעתכם: שיטות מכירות מיוחדת, דוח פרטי שפותח בארגון, מודול שירות עם פיתוחים פרטיים, מסכי ייצור מיוחדים, שיטות עבודה שהתקיימו ויושמו בארגון במשך שנים או כל רעיון אחר.

בעזרת טכנולוגיה ייחודית זו, יישום המודולים במובייל הופך לבר מימוש. הטכנולוגיה החדשה יודעת להנגיש יישום של ERP לשימוש של אנשי שטח העובדים בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים והכול בממשק מרהיב וידידותי למשתמש.

 

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending