04-9014900

פתרונות הדפסה חכמים

פתרונות הדפסה חכמים

פתרונות הדפסה חכמיםפתרונות הדפסה חכמים

ארכיון דיגיטלי מתקדם, המאפשר סריקת מסמכים וקריאה דיגיטלית של ברקודים לצורך מיון מתקדם בארכיון.
הארכיון הדיגיטלי ממתמשק עם כל תוכנות ה-ERP הנפוצות וכן מאפשר סריקה ישירות מהתוכנות.

לחברת תירוש ניסיון רב שנים של פיתוח ויישום ארכיונים דיגיטליים בהתממשקות למערכות ERP. נשמח לתת לארגונכם את הפתרון המתאים והמשתלם ביותר.

 

חתימה דיגיטלית
המערכת מאפשרת לחתום דיגיטלית את המסמכים הסרוקים, ובכך ליתר באופן סופי את הארכיונים הקיימים. מסמכים חתומים דיגיטלית מאושרים ע”י מרבית רשויות המדינה.

ארכיון דיגיטלי
באמצעות הסורק המשרדי, ניתן להפוך את המשרד לדיגיטלי, ואת הארכיון הרגיל למיותר. תוכנת סמדר קוראת את המסמך, ממיינת אותו ותשמור אותו בארכיון דיגיטלי. תוכנת סמדר יכולה אף לבסס ארכיון דיגיטלי בתוך מערכת ה-ERP הקיימת של המשרד*.

קריאת ברקודים
תוכנת סמדר קוראת את הברקוד המצוי על המסמך**, ממיינת אותו לפי הגדרות שנבחרו מראש ושומרת אותו במקום המתאים.

ללא התערבות משתמש
מרגע הסריקה ועד לשליפת הנתונים מהארכיון הדיגיטלי, כל פעולת שמירת המסמך, קריאת הנתונים, מיונם ושמירתם במקומם הנכון בארכיון הדיגיטלי מתבצעת באופן אוטומטי לגמרי וללא התערבות משתמש כלל.
המשתמש יכול לסרוק מספר רב של מסמכים בבת אחת. תוכנת סמדר תדע לפצל את הסריקה למסמכים הרלוונטים, לסווג כל אחד מהם בנפרד ולשמור אותם במקומות המתאימים להם.

שליפת נתונים מהירה
לאחר קריאת הנתונים, למשתמש הקצה יש יכולת לשלוף את הנתונים הרלוונטים ולמצוא את המסמך הרצוי בקלות ובמהירות. בלחיצת כפתור נוספת, המשתמש יוכל להדפיס את הקובץ הרצוי, לשלוח את הקובץ באי-מייל או לפתוח אותו בתוכנה חיצונית.
במידה והמערכת תתממשק עם מערכת ה-ERP של המשרד, ניתן יהיה לצפות במסמכים עצמם ישירות מה-ERP, כאילו מדובר בצפייה במסמכים עצמם.

תוכנת סמדר מייתרת את הצורך בגישה לארכיון והחיפוש מסמכים בודדים.

הטפסים נסרקים במהירות, מקוטלגים ונשמרים במאגר ממוחשב באמצעות תוכנה ייחודית.

בעזרת תוכנת סמדר כל הטפסים החתומים יישמרו במחשב ויישלפו בלחיצת כפתור.

בעזרת תוכנת סמדר ניתן בנוסף לבצע חתימה דיגיטלית למסמכים ובכך ליתר סופית את הארכיונים הפיזיים המיושנים (טפסים חתומים דיגיטלית מאושרים על ידי רשויות המדינה השונות).

יצירת קשר מהיר
Sending

הכירו את תוכנת סמדר

תוכנת סמדר מבית היוצר של חברת פתרונות הדפסה חכמים

חברת פתרונות הדפסה חכמים (Smart Printing Solutions – SPS) נוסדה בשנת 2005, לאחר שהייתה קיימת כבר משנת 2001 כעסק עצמאי, שמנוהל ע”י קידן אילני, בוגר הטכניון ומומחה לטכנולוגיות הדפסה.
החברה מספקת פתרונות בתחום ההדפסה והסריקה, ומספקת מוצרים המיועדים למגוון רחב של לקוחות.

המשרד הראשי של החברה ממוקם באיזור תעשייה משגב בצפון. לחברה קיים סניף נוסף בראשון לציון.

חברת תירוש מספקת פתרונות מחשב ייחודיים, מפיצה ומיישמת את מוצר סמדר מתוצרת חברת פתרונות הדפסה חכמים.

איך זה עובד?

1. הדפסת תעודת משלוח

כאשר מדפיסים תעודת משלוח (לדוגמה), התעודה המודפסת תצא עם ברקוד עליה, המכיל נתונים מתוך התעודה (לדוגמה, מס’ תעודה, מס’ לקוח, תאריך וכו’). ניתן להוסיף ברקוד לכל טופס שיוצא להדפסה (חוזים, חשבוניות, קבלות ועוד).

2. בזמן המשלוח

בזמן המשלוח, המקור נמסר ללקוח, וההעתק חוזר לחברה חתום ע”י הלקוח.

3. סורקים את התעודה

בחברה סורקים את התעודה, באמצעות סורק רשתי (מדפסת משולבת או סורק ייחודי)

4. סיווג תעודת המשלוח

תוכנה ייחודית לזיהוי ברקודים תעביר את נתוני התעודה למחשב, ותשמור בארכיון הדיגיטלי את קובץ הסריקה. התוכנה תסווג את תעודת המשלוח לפי הנתונים שעל הברקוד בצורה נוחה לחיפוש עתידי.

5. איתור תעודת המשלוח

במידה והחברה (לדוגמה במחלקת הנה”ח) רוצה לאתר את התעודה עם החתימה של הלקוח, כל שהעובד צריך לעשות זה לכתוב את מספר התעודה, או קוד הלקוח, או כל פרמטר אחר, והתעודה תופיע על המסך. בלחיצת כפתור נוספת אפשר להדפיסה, להפיק ממנה קובץ למשלוח באי-מייל, או לפקסס אותה.

6. דו''ח יומי

ניתן גם לקבל דוח יומי על תעודות שלא חזרו, ובכך לשלוט על האירועים בפרק זמן קרוב – “כשהאירוע עוד טרי”.

7. חתימה דיגיטלית של הקבצים הסרוקים

ניתן אף לחתום דיגיטלית את הקבצים הסרוקים, ובכך להיפטר מהארכיון הפיזי הנוכחי. • הארכיון הדיגיטלי יכול גם לשמש כארכיון לא רק למסמכים המופקים בחברה, אלא גם ארכיון דיגיטלי למסמכים שמגיעים לחברה מספקים. • ניתן להוסיף ברקוד לכל מסמך שמודפס ממערכות SAP, קו מערכות, פריוריטי, אינטגרל, חשבשבת וכו’, ומכל מערכת טקסטואלית כלשהי כמו DOS ,UNIX ,VMS ,MainFrame ,AS-400 ועוד).

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending