04-9014900

פריוריטי תמיכה - תמיכה ושדרוג מערכות קיימות

פריוריטי תמיכה

פריוריטי תמיכה

תמיכה במערכת פריוריטי

פריוריטי תמיכה

חברת תירוש מערכות מחשוב בע”מ הינה שותפה עסקית ותיקה של חברת Priority Software. משווקת ומפתחת מורשית של מוצריה. בנוסף לפיתוח הייעודי, מספקת חברת תירוש למשתמשי תוכנת פריוריטי תמיכה ביישום הקיים. באמתחתנו ניסיון רב שנים בהבנה ויישום מהיר של צורכי הלקוח ועל כך מעידים מאות הלקוחות שהולכים איתנו דרך ארוכה.

אנו רואים באיכות השירות ללקוחותינו ערך עליון. אנו מבינים כי יציבות המערכת ואמינותה היא אחד הגורמים החשובים ביותר בניהול הארגון ולכן אנו מתחייבים לתת את השירות הטוב ביותר על מנת שהמערכת תפעל בצורה הטובה ביותר.

תמיכה בפריוריטי – שירותים מרכזיים:

שדרוג מערכת הפריוריטי  **פיתוח מודולים על פי דרישות מפורטות  **הוספת/שינוי דו”חות  **הוספת/שינוי מסכים  **תמיכה באתר הלקוח לפי הצורך  **מכירת רישיונות  **ייעוץ ואיפיון תהליכים  **הטמעת מערכת כוללת ** שירותי תכנות ** HELPDESK  **פריוריטי תמיכה לארגונים בינוניים וגדולים  **פריוריטי תמיכה למפעלים עם מערכות קיימות

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה אשר תהה ולהציע לכם מגוון אפשרויות לתמיכה במערכת הפריוריטי שלכם בדגש על שירות איכותי, מקצועי וזמינות גבוהה.

 

יצירת קשר מהיר
Sending

יתרונות תוכנת פריוריטי Priority Software

 

פתרון מקיף

פתרון יחיד העונה על כלל צרכי ניהול העסק. תוכנת פריוריטי Priority Software מספקת מענה מותאם לעסקים תעשייתיים וקמעונאיים במגוון רחב של ענפים.  

 

טכנולוגיה מתקדמת 

  • פתרון HTML5 מותאם לרשת
  • זמין בענן או כהתקנה מקומית
  • ממשק ידידותי למכשירים ניידים המאפשר עבודה מכל מקום, גם בטאבלט ובטלפון החכם

 

מוצר מוכח

30 שנות ניסיון בתחום הופכות את תוכנת פריוריטי Priority Software לפתרון יציב ואמין להסתמך עליו.  

 

גמיש וקל לשימוש 

  • פתרון רב-ארגוני, רב-מטבעי ורב-לשוני המתאים לעסקים בגדלים שונים
  • אפשרויות נרחבות להתאמה אישית ברמת המשתמש
  • ממשק משתמש ידידותי ואינטואטיבי, יחד עם מערך שלם של כלי עזרה ההופכים את תהליך הלמידה לפשוט

 

יישום מהיר וחלק

הארכיטקטורה של תוכנת פריוריטי Priority Software הופכת את תהליך ההטמעה לפשוט ומהיר.

 

השקעה בטוחה

גמישות תוכנת פריוריטי Priority Software, בשילוב עם המודל התפעולי שלנו, מבטיחים לך את עלות הבעלות הכוללת (TCO) הנמוכה ביותר מול מערכות ERP מתחרות.

אפליקציית פריוריטי

פריוריטי מובייל - אפליקצית פריוריטי

 

פתרון חדשני להנגשת מודולי תוכנת פריוריטי לשימוש אנשי שטח בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים

 

התוכנה הייחודית מאפשרת ללקוחות פריוריטי לתת לאנשי השטח בארגונם, אפליקציות מבוססות פריוריטי, לניהול המודולים הקיימים במערכת.

חברת תירוש מציעה ללקוחות פריוריטי פיתוח מיוחד שבו ניתן ליישם כל רעיון שאתם מעלים על דעתכם: שיטות מכירות מיוחדת, דוח פרטי שפותח בארגון, מודול שירות עם פיתוחים פרטיים, מסכי ייצור מיוחדים, שיטות עבודה שהתקיימו ויושמו בארגון במשך שנים או כל רעיון אחר.

בעזרת טכנולוגיה ייחודית זו, יישום המודולים במובייל הופך לבר מימוש. הטכנולוגיה החדשה יודעת להנגיש יישום של ERP לשימוש של אנשי שטח העובדים בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים והכול בממשק מרהיב וידידותי למשתמש.

 

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending