04-9014900

סיפורי לקוחות

לקוח פריוריטי בענף המזון

הלקוח עבד בצורה ידנית עם מערכת שקילת חומרי גלם בשערי המפעל שכללה גם חישובים ידניים של: משקל ברוטו, משקל טרה, משקל נטו ומשקל פחת, שכמובן כללו סטיות מרובות שנבעו מטעויות אנוש. האתגר שלנו היה למנוע טעויות אנוש.

חברת תירוש פיתחה עבור הלקוח מערכת שקילה אוטומטית המחברת ישירות את מאוזני הגשר למערכת פריוריטי. היכולת שלנו לחבר את מערכת פריוריטי למשקל הגשר והאפשרות להכניס את לוגיקת החישוב הנכונה לפריוריטי שיפרה פרמטרים רבים כגון:

 - קיצור זמן שקילה של כל המשאית

 - ביצוע בקרה און ליין על נתוני השקילה וחומרי הגלם

 - עדכון מלאי ברצפת הייצור בזמן אמת

לאחר סיום הפיתוח:

נתוני חומרי הגלם והמשקל נכנסים און-ליין אוטומטית לפריוריטי .

המערכת ידידותית למשתמש ומונעת טעויות אנוש בהקלדת וחישוב הנתונים.

המערכת מבצעת בקרה על השוקל והמשקל ומבצעת את רוב החישובים בלוגיקה מובנית שקיימת במערכת הפריוריטי.

פריוריטי מובייל - ניהול מחסן

יצירת מודול העברות בין מחסנים במובייל עם מערכת נגב-סופט. מפעל ייצור עם שטח אחסנה גדול מאוד כולל בחצרות המפעל ובמחסנים הבנויים לגובה.

לפני הטמעת המערכת, המשתמש על המלגזה שמר את הנתונים על ניירת שהועברה להקלדה בסיום משמרתו. ניירת זו כללה לא מעט טעויות. האתגר שלנו היה להוריד למינימום את עבודת ניירת למלגזן ומניעת טעויות.

חברת תירוש יצרה לוגיקה במובייל של נגב-סופט, שיתרה את השימוש בניירת, כך שהמלגזן סורק בעזרת המובייל שני שדות בלבד:

את מספר המשטח להעברה

ואת האיתור של המחסן אליו מועבר המשטח

לאחר הסריקה של המלגזן (גם ממרחק של 15 מטר) המערכת משלימה את כל שאר הפרטים הנדרשים ישירות מבסיס הנתונים, יוצרת אוטומטית תעודת העברה בין מחסנים.

התוצאה - המשתמש, בסריקה של שני שדות בלבד ומבלי לרדת מהמלגזה, יוצר תנועות העברה ללא אף טעות (אם יש טעות  המערכת חוסמת). בסופו של תהליך המחסנאים רוצים לעבוד אך ורק עם מערכת נגב ולא להקליד את הנתונים בפריוריטי גם אם הם ליד המחשב(זה העתיד)

הטמעת פריוריטי בחברה לייצור מכשור רפואי

הטמעת פריוריטי בחברה לייצור מכשור רפואי בה נדרש לעמוד בתקני אבטחת איכות מחמירים.

הלקוח ביקש להדפיס (בזמן הייצור, בתעודות האריזה והמשלוח) סדרת מדבקות למוצרים (60 מדבקות שונות) – כל זאת בהתאם לסטנדרט של המדינה אליה המוצרים נשלחים. האתגר שלנו היה לבצע את כל ההדפסות ללא אפשרות של התערבות המשתמש בנתוני המדבקה בהתאם להגדרות ISO.

חברת תירוש פיתחה תפריט מיוחד בהתאם להגדרת תקני אבטחת איכות מחמירים. התפריט מכוון את המשתמש מהו הסדר הנכון להדפסת המדבקות (בכל מוצר נדרש להדפיס מעל 10 מדבקות שונות בעיתוי שונה)

המערכת "יודעת" למשוך באופן אוטומטי את הנתונים הרלוונטיים לכל מדבקה וללא התערבות המשתמש (מספרי המכשיר, פק"ע, תאריך ייצור, תוקף ....)

התוצאה: עובד הייצור והמחסנאי, כל אחד בתורו, מדפיס עשרות מדבקות בהתאם לתקני אבטחת איכות בין לאומיים.

מה אנחנו יכולים לעשות עבורך?
יצירת קשר ראשי
Sending

טלפון: 04-9014900

פקס: 04-9014906

דוא"ל: nava@tirosh.co.il

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending