04-9014900

ניהול תהליכים עסקיים

ניהול תהליכים עסקיים

ניהול תהליכים עסקייםניהול תהליכים עסקיים

חברת תירוש מערכות מחשוב בע”מ משווקת ומיישמת פלטפורמת ניהול תהליכים עסקיים.
חברת תירוש נוסדה בשנת 1992 ומאז מספקת פתרונות תוכנה מגוונים למאות לקוחות. חברת תירוש חרטה על דגלה ערכים של אמינות, יושרה, מקצועיות ושירותיות.
חברת תירוש בעלת תקן ISO המחמיר לבקרת איכות העבודה, השירות והמוצרים.

תוכנת ניהול תהליכים עסקיים (BPM – Business Process Management)

BPM הינה פלטפורמת ניהול תהליכים עסקיים. הפלטפורמה משמשת כל ארגון מכל מגזר עסקי, כתשתית כללית אחידה לניהול תהליכים עסקיים מורכבים ופשוטים כאחד, אשר ניתובם נקבע על פי נהלים, תפקידים והחלטות הנהלה.

זווית ראייה זו על התהליכים, מתחילתם ועד סופם מאפשרת למנהל לקבל החלטות מהירות ומדויקות יותר מאי פעם, ובכך למקסם ולייעל את תפוקת הארגון.

חברת תירוש מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות תוכנה ובינהם את תוכנת ביזדוק BizDoc-BPM לניהול תהליכים עסקיים בארגון. חברת תירוש הינה השותף הישראלי הגדול והוותיק ביותר של חברת מודינג, אשר מפתחת את המוצר.

זהו כלי לניתוב ובקרה של מסמכים בתהליכי אישור. המוצר מנתב טפסים, מספק בקרה תקציבית ומשמש כמערכת תומכת החלטה.

חברת תירוש מתמחה ביישום תהליכים בהתאמה מושלמת בין מערכת ה-ERP של הלקוח לבין מערכת הביזדוקBizDoc-BPM, תוך ניצול כל היתרונות שמספק ה- BPM, מבלי לפגוע באיכות הנתונים המועברים למערכת המרכזית של הלקוח.

יצירת קשר מהיר
Sending

הכירו את מערכת ביזדוק BizDoc-BPM

מבית היוצר של חברת מודינג בע”מ
חברת מודינג היא בית תוכנה המתמחה במערכות ניהול ידע בסביבת Web. החברה רכשה ידע וניסיון רב ב-Information Technologies וב-Web Applications במהלך שנים רבות של עיצוב ופיתוח פתרונות תוכנה קריטיים בארגונים בינוניים עד גדולים. BizDoc תופס את מקומו כמוצר הדגל של החברה ומהווה פלטפורמה וסביבת עבודה לניהול תהליכים (Business Process Management). פתרונות מבוססים על בסיס פלטפורמה זו מוכרים בארץ ובעולם בזכות חדשנותם ויתרונותיהם לעומת חברות גדולות עשרות מונים. על בסיס המוצר ניתן לנהל, לעקוב ולבקר התקדמות, נקודות החלטה וסטטוסים של תהליכים מגוונים.

חברת תירוש מספקת פתרונות מחשב ייחודיים, ומפיצה ומיישמת את מוצר התוכנה BizDoc מתוצרת מודינג.

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending