04-9014900

מערכת ERP

מערכת ERP

מערכת ERPמערכת ERP היא מערכת לתכנון משאבי הארגון. חברת תירוש מתמחה ביישום מערכות ERP.

המערכת מיועדת לתת פתרון מלא לניהול התהליכים בארגון. תהליכים שרובם הם חוצי ארגון. מערכת ERP תומכת בפעילויות הארגון, על כל מחלקותיו, כאשר בשלב הראשון מוקמות התשתיות, כמו לקוחות, ספקים, מוצרים וכדומה. בשלב השני, מטמיעים את התהליכים המתאימים בתוך מערכת ה-ERP, משקפים את התהליכים בתוך “שלד המערכת” שייצר יצרן ה-ERP.

חברת תירוש משווקת, מפתחת ומיישמת מורשית של חברת פריוריטי סופטוואר עם המוצר הגדול והגמיש – תוכנת פריוריטי Priority Software.

המומחיות של חברת תירוש היא בהגדרת התהליכים ובשיקופם במערכת הבסיסית, במינימום שינויים ובמקסימום ניצול של הקיים בה.

יתרונות מערכת ERP:
אחד היתרונות הגדולים של יישום מערכת ERP בארגון הוא בכך שהכול קשור להכול. ממש כמו בחיים. ההזמנה נבנית על סמך הצעת המחיר. תעודת המשלוח נבנית על סמך ההזמנה. חשבונית נבנית על סמך תעודות משלוח/הזמנות, וכן הלאה.

יתרון נוסף הוא ב”כימות” של כל הפעילויות למערכת הכספים. כל פעילות משאירה את רישומה במערכת הכספית.

יתרונות אלו מאפשרים בקרה בעת ביצוע הפעילות, הקטנת הקלדות ועבודה ידנית. כפועל יוצא הקטנת טעויות ואפשרות של תגובה בזמן אמיתי לפתרון בעיות.

יתרונות מערכת פריוריטי

יתרונות מערכת פריוריטי היא בעושר של התהליכים והפונקציות הקיימות בבסיס המערכת, עם גמישות מרובה לשינויים בכל רמה, מרמת ההתאמות ללא צורך בתכנות וכלה בבניית תהליכים חדשים.

גם אוסף הדוחות הקיימים בה ומחולל הדוחות לבניית דוחות חדשים, שאת כולם ניתן להפיק בפורמטים שונים (EXCEL, HTML, דוח למדפסת, E-MAIL).

המערכת מאפשרת שדרוג גרסאות בצורה פשוטה ומהירה. לא תמצאו לקוחות ש”נתקעו” בגרסאות הישנות מהסיבה ששדרוג אינו נחשב “פרויקט”.

יישום מערכת ERP על ידי חברת תירוש מערכות מחשוב

תירוש מיישמת את תוכנת פריוריטי כמערכת ERP. הייחוד שלנו הוא ביישום מערכת ERP – פריוריטי תעשייתית . הניסיון שלנו מאפשר פתרון פשוט לבעיות מורכבות .

ספרו לנו בפני איזה אתגר אתם עומדים ואנחנו נשמח לעזור במציאת ויישום הפתרון המתאים.

יצירת קשר מהיר
Sending

יתרונות תוכנת פריוריטי Priority Software

 

פתרון מקיף

פתרון יחיד העונה על כלל צרכי ניהול העסק. תוכנת פריוריטי Priority Software מספקת מענה מותאם לעסקים תעשייתיים וקמעונאיים במגוון רחב של ענפים.  

 

טכנולוגיה מתקדמת 

  • פתרון HTML5 מותאם לרשת
  • זמין בענן או כהתקנה מקומית
  • ממשק ידידותי למכשירים ניידים המאפשר עבודה מכל מקום, גם בטאבלט ובטלפון החכם

 

מוצר מוכח

30 שנות ניסיון בתחום הופכות את תוכנת פריוריטי Priority Software לפתרון יציב ואמין להסתמך עליו.  

 

גמיש וקל לשימוש 

  • פתרון רב-ארגוני, רב-מטבעי ורב-לשוני המתאים לעסקים בגדלים שונים
  • אפשרויות נרחבות להתאמה אישית ברמת המשתמש
  • ממשק משתמש ידידותי ואינטואטיבי, יחד עם מערך שלם של כלי עזרה ההופכים את תהליך הלמידה לפשוט

 

יישום מהיר וחלק

הארכיטקטורה של תוכנת פריוריטי Priority Software הופכת את תהליך ההטמעה לפשוט ומהיר.

 

השקעה בטוחה

גמישות תוכנת פריוריטי Priority Software, בשילוב עם המודל התפעולי שלנו, מבטיחים לך את עלות הבעלות הכוללת (TCO) הנמוכה ביותר מול מערכות ERP מתחרות.

אפליקציית פריוריטי

פריוריטי מובייל - אפליקצית פריוריטי

 

פתרון חדשני להנגשת מודולי תוכנת פריוריטי לשימוש אנשי שטח בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים

 

התוכנה הייחודית מאפשרת ללקוחות פריוריטי לתת לאנשי השטח בארגונם, אפליקציות מבוססות פריוריטי, לניהול המודולים הקיימים במערכת.

חברת תירוש מציעה ללקוחות פריוריטי פיתוח מיוחד שבו ניתן ליישם כל רעיון שאתם מעלים על דעתכם: שיטות מכירות מיוחדת, דוח פרטי שפותח בארגון, מודול שירות עם פיתוחים פרטיים, מסכי ייצור מיוחדים, שיטות עבודה שהתקיימו ויושמו בארגון במשך שנים או כל רעיון אחר.

בעזרת טכנולוגיה ייחודית זו, יישום המודולים במובייל הופך לבר מימוש. הטכנולוגיה החדשה יודעת להנגיש יישום של ERP לשימוש של אנשי שטח העובדים בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים והכול בממשק מרהיב וידידותי למשתמש.

 

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending