04-9014900

מערכת BI

מערכת BI

מערכת BI היא מערכת ממוחשבת המרכזת ומציגה את הנתונים הרבים בארגון ומספקת למנהליה מידע חשוב לשיפור התוצאות העסקיות.

שימוש במערכת BI הפך שכיח מאוד בשנים האחרונות בארגונים רבים בארץ ובעולם. קיימות כיום בשוק אפשרויות רבות ליישום מערכת BI בארגון והבחירה תלויה בצרכים ובתקציב. לרוב, המערכת מהווה השלמה למערכות התפעוליות של הארגון. תכליתה של מערכת BI היא לסייע לקברניטי הארגון לקבל החלטות מדויקות, נכונות ומהירות ככל הניתן ואף לחזות תמורות ומהמורות העתידות לעמוד בפתחו של הארגון.

בחברת תירוש צוות מפתחים מומחים אשר יתאימו את המוצר האידיאלי עבורכם – לתיאום פגישת ייעוץ חינם לחצו כאן

בחירת מערכת BI מתאימה

על מנת לבחור מערכת bi מתאימה לארגון עלינו תחילה להבין מספר יכולות בסיסיות אשר נדרשות מהמערכת. אנו נמנה דרישות אלו ונפרט בהרחבה על כל אחת מהן.

  • תחקור וניתוח מידע אינטואיטבי
  • הפצת נתונים
  • שפה ארגונית אחת

מערכת BIניתוח מידע היא תכונה בסיסית ביותר של מערכת BI ומיועדת בעיקר למשתמשי מפתח. משתמשי מפתח הם משתמשים בעלי יכולות ניתוח מידע גבוהות. באמצעות כלי בשם Ad-Hoc המשתמש בונה באופן עצמאי את הדוחות ומשתף אותם לרלוונטים, דבר המנגיש את המידע למשתמש ומזרז את זרימת המידע אל מקבלי ההחלטות.

הנתונים יוצגו רק לאלה שיורשו לראותם, אם בדחיפה או על פי דרישה. קיימת אפשרות של הפצת נתונים ממוקדים למספר רב של נמענים ולפי תנאים מוגדרים מראש. קיימת אפשרות הצגת הנתונים המבוקשים בתצוגת מותאמת אישית, גם למובייל.
הבסיס לכל הדוחות הוא משותף ומשקף את ה”אמת הארגונית”. נמנע מצב של “איי מידע”.
יצירת קשר מהיר
Sending

הכירו את תוכנת קליקוויו QlikView

מבית היוצר של חברת Qlik

המערכת מאפשרת למשתמש העסקי לבצע תחקור אסוציאטיבי ואינטואטיבי בנתונים ולא לעבור במסלולים שהוגדרו מראש. המערכת אינה מוגבלת רק לחיפוש היררכי. כל נתון משמש כממד לתחקור.

קליקוויו – QlikView עובדת בטכנולוגיה ייחודית, In Memory, מה שמאפשר לה לנתח כמויות עצומות של מיליארדי רשומות תוך שניות. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת ביצוע פרויקטים קצרים (1/4 מהזמן ופחות) ב ½ TCO ועם פי 2 יכולות משתמש.

חברת תירוש מספקת פתרונות מחשב ייחודיים, ומפיצה ומיישמת את מוצר התוכנה קליקוויו – QlikView מתוצרת Qlik.

הכירו את מערכת הביזדוק BizDoc-BPM

מבית היוצר של חברת מודינג בע"מ

חברת מודינג היא בית תוכנה המתמחה במערכות ניהול ידע בסביבת Web. החברה רכשה ידע וניסיון רב ב-Information Technologies וב-Web Applications במהלך שנים רבות של עיצוב ופיתוח פתרונות תוכנה קריטיים בארגונים בינוניים עד גדולים. BizDoc תופס את מקומו כמוצר הדגל של החברה ומהווה פלטפורמה וסביבת עבודה לניהול תהליכים (Business Process Management). פתרונות מבוססים על בסיס פלטפורמה זו מוכרים בארץ ובעולם בזכות חדשנותם ויתרונותיהם לעומת חברות גדולות עשרות מונים. על בסיס המוצר ניתן לנהל, לעקוב ולבקר התקדמות, נקודות החלטה וסטטוסים של תהליכים מגוונים.

חברת תירוש מספקת פתרונות מחשב ייחודיים, ומפיצה ומיישמת את מוצר התוכנה BizDoc מתוצרת מודינג.

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending