04-9014900

ביזדוק BizDoc-BPM

ביזדוק BizDoc-BPM

ביזדוק BizDoc-BPMחברת תירוש מתמחה ביישום תהליכים בהתאמה מושלמת בין מערכת ה-ERP של הלקוח לבין מערכת הביזדוק BizDoc-BPM, תוך ניצול כל היתרונות של תהליכי ה-BPM, מבלי לפגוע באיכות הנתונים המועברים למערכת המרכזית של הלקוח.

מערכת ביזדוק BizDoc-BPM מבטיחה את ביצוע התהליכים העסקיים בהתאם למדיניות ולנוהלי הארגון, תוך בקרה מלאה.

מערכת ביזדוק BizDoc-BPM היא הפתרון המוביל לייעול, שליטה ובקרת התהליכים וההוצאות הנלוות אליהם – בתוך הארגון, אצל גורמי חוץ ובקשר שביניהם.

מערכת ביזדוק BizDoc-BPM מאפשרת הנעת תהליכים/טפסים בארגון כולל בקרה תקציבית ושקיפות מלאה.

יישום התהליכים במערכת הביזדוק BizDoc-BPM מאפשר אכיפה קלה ונוחה של נוהלי הארגון, הנעה מהירה של סבבי אישורים, שקיפות סבבי האישורים לכל הגורמים הרלוונטים, כגון היוזם והמאשרים.

השימוש ברכיב המיוחד של ביזדוק BizDoc-BPM לניהול מטריצה לבקרה תקציבית, מאפשר למאשר לבחון את הצורך המקצועי ויחד עם זה את יתרת התקציב לפעילות הנדרשת לאישור.

מכיוון שסביבת העבודה עליה מבוססת מערכת ביזדוק BizDoc-BPM היא אינטרנטית (WEB) עם תמיכה במובייל, מתאפשר שיתוף של גורמים מחוץ לארגון בזמן ובמקום המתאים להם.

בעזרת מערכת ביזדוק BizDoc-BPM יישמה חברת תירוש מגוון רחב של תהליכים בתחום רצפת הייצור, האיכות (QA), משאבי האנוש, ההנדסה, הכספים, מערכות המידע ועוד.

כל היישומים מתממשקים למערכות ה-ERP (המערכות המרכזיות בארגון).

לדוגמה:

  • תהליכי SOX
  • מודול שינויים הנדסיים (ECO)
  • תהליכי רכש (דרישות רכש, הצעות מחיר, הזמנות)
  • תהליכי QA (דיווחי MRB, דיווח תקלות)
  • מודול תלונות לקוחות
  • מודול סקר חוזה
  • מודול קליטה/הפסקת העסקת עובדים
  • מודול נסיעות לחו”ל ודיווח הוצאות
מכיוון שסביבת העבודה עליה מבוססת ביזדוק BizDoc-BPM היא סביבת עבודה ובסיס נתונים סטנדרטים של מיקרוסופט – הקישוריות וחיבור הממשקים של מערכות חיצוניות הינם מובנים וידידותיים ליישום.

מודולים וממשקים לדוגמה:

יצירת קשר מהיר
Sending

הכירו את מערכת הביזדוק BizDoc-BPM

מבית היוצר של חברת מודינג בע"מ

חברת מודינג היא בית תוכנה המתמחה במערכות ניהול ידע בסביבת Web. החברה רכשה ידע וניסיון רב ב-Information Technologies וב-Web Applications במהלך שנים רבות של עיצוב ופיתוח פתרונות תוכנה קריטיים בארגונים בינוניים עד גדולים. BizDoc תופס את מקומו כמוצר הדגל של החברה ומהווה פלטפורמה וסביבת עבודה לניהול תהליכים (Business Process Management). פתרונות מבוססים על בסיס פלטפורמה זו מוכרים בארץ ובעולם בזכות חדשנותם ויתרונותיהם לעומת חברות גדולות עשרות מונים. על בסיס המוצר ניתן לנהל, לעקוב ולבקר התקדמות, נקודות החלטה וסטטוסים של תהליכים מגוונים.

חברת תירוש מספקת פתרונות מחשב ייחודיים, ומפיצה ומיישמת את מוצר התוכנה BizDoc מתוצרת מודינג.

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending