04-9014900

אפליקצית פריוריטי - פריוריטי מובייל

אפליקציית פריוריטי – פריוריטי מובייל

אפליקצית פריוריטי - פריוריטי מוביילאפליקצית פריוריטי – פריוריטי מובייל

פתרון חדשני להנגשת מודולי תוכנת פריוריטי לשימוש אנשי שטח בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים

אפליקצית פריוריטי היא תוכנה ייחודית המאפשרת ללקוחות פריוריטי לתת לאנשי השטח בארגונם, אפליקציה מבוססת פריוריטי, לניהול המודולים הקיימים במערכת.

בעזרת טכנולוגיה ייחודית זו, יישום המודולים במובייל הופך לבר מימוש בקלות רבה. אפליקצית פריוריטי יודעת להנגיש יישומים של תוכנת פריוריטי לשימוש של אנשי שטח העובדים בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים והכול בקלות מפתיעה ובממשק מרהיב וידידותי למשתמש.

העבודה יכולה להתבצע Offline/Online בצורה שקופה למשתמש, ואינה תלויה בתקשורת או במהירות התקשורת.

חברת תירוש מציעה ללקוחות תוכנת פריוריטי אפליקציה מיוחדת (שאינה מבית Priority Software) שבה ניתן ליישם כל רעיון שאתם מעלים על דעתכם: שיטות מכירות מיוחדת, דוח פרטי שפותח בארגון, מודול שירות עם פיתוחים פרטיים, מסכי ייצור מיוחדים, שיטות עבודה שהתקיימו ויושמו בארגון במשך שנים או כל רעיון אחר. לצד זה, קיימים יישומים מובנים כגון:

  • אפליקציה פריוריטי למכירות שטח
  • אפליקציה פריוריטי להזמנות ללקוחות
  • אפליקציה פריוריטי לשירות וטכנאים
  • אפליקציה פריוריטי לנהגים POD
  • אפליקציה פריוריטי לדיווחי נוכחות
  • אפליקציה פריוריטי לספירות מלאי
  • אפליקציה פריוריטי לניהול קשרי לקוחות
  • אפליקציה פריוריטי לניהול מחסן WMS
  • אפליקציה פריוריטי למעבדה ובדיקות איכות
  • אפליקציה פריוריטי ליצור

בעזרת טכנולוגיה ייחודית זו, יישום המודולים במובייל הופך לבר מימוש. הטכנולוגיה החדשה יודעת להנגיש יישומים של תוכנת פריוריטי לשימוש של אנשי שטח העובדים בסמארטפונים ומכשירי מובייל נוספים.

אפליקצית פריוריטי מובייל בנויה בהתאם לצורכי המשתמשים, ומציגה אך ורק את מה שאנשי השטח צריכים בזמן אמת. הממשק ידידותי למשתמש, מהיר ואינטואיטיבי וניתן להתחיל להפעילו בצורה מידית.

האפליקציה תומכת במגוון ציוד הקצה הקיים היום בשוק המסופונים לרבות מסופונים מוקשחים, מסופונים עם קורא ברקוד וטאבלטים יעודיים לאנשי מכירות. אפליקציית המסופונים תומכת בכל מכשיר המופעל על ידי מערכות ההפעלה של אנדרואיד או IOS (אייפון אייפד).

אפליקצית פריוריטי מאפשרת למתכנתים ומיישמים של פריוריטי לפתח תוספות ושינויים על בסיס המערכת כאשר כל שנדרש מהם הוא ידע במחוללים של תוכנת פריוריטי בלבד.

באפליקצית פריוריטי העבודה במובייל יכולה להתבצע Offline/Online בצורה שקופה למשתמש, ואינה תלויה בתקשורת או במהירות התקשורת.

יצירת קשר מהיר
Sending

סיפור לקוח גניגר מפעלי פלסטיקה ואפליקציית נגב סופט

גניגר היא חברה גלובלית העוסקת בייצור פתרונות לחקלאות. החברה עוסקת בייצור יריעות חכמות לבתי צמיחה ורשתות צל ונוי לשימושים שונים. החברה מייצאת לכ 60 מדינות ולה נוכחות ב 4 אתרים בחו”ל ו 3 אתרים בישראל. החברה מונה כ 450 עובדים ונסחרת בבורסה בישראל.

תחילתה של הדרישה לעבוד עם אפליקציה סלולרית הגיע ממנהל דסק ישראל, מר דוד אשכנזי שרצה לצייד את סוכני המכירות בישראל בכלי שימושי מהיר ויעיל שיאפשר מספר פעולות פשוטות מול הלקוחות. הדרישה הייתה לראות נתונים לגבי מצב החוב של הלקוח, כרטסת כספית, מצב ההזמנות ועוד… היתרון בבקשה זו היה לשחרר את מתאמות השיווק במשרד מהטלפונים של הסוכנים המבקשים לדעת כמה חייב הלקוח או מתי תיוצר עבורו ההזמנה.

ביום עיון שנערך בחברת “תירוש”, חנן איל – מנהל מערכות מידע וליליה שלי – מפתחת ראשית פריוריטי נחשפו לאפליקציה ויכולותיה. הנושא הוצג להנהלת חברת גניגר פלסטיקה ואושר לצאת לדרך. אושר לצייד 6 סוכנים בטאבלט ובו כ 7 דוחות מותאמים.

תהליך האפיון והפיתוח ארך כחודשיים ובסופו נבדקה האפליקציה מול שרת בדיקות ע”י חנן. משהושלמו הפיתוח והבדיקות, בוצעה התקנת השרת והותקנה תוכנת נגבסופט על הטאבלטים. לאחר יום הדרכה מרוכז לסוכנים, שבוצע באתר ניר יצחק, החל השימוש.

משניכר היה שיש תועלת רבה ביישום והלחץ על משרד המכירות ירד, בצרוף דוחות המעקב אחר השימוש התכנסנו לסמן הצלחה. כאן המקום להודות לתמיכה הטכנית והאפליקטיבית ע”י ליאת והאפיון וההבנה הרבה ע”י צביקה.

בהמשך הוספנו עוד 2 משתמשים מהנהלת השיווק ליישום הנ”ל ועוד 4 משתמשים ליישום אחר של אישורי מסמכים. אנו עובדים עם תוכנת פריוריטי בגרסה 17.3 מאז 2013. בשנה הקרובה יורחב השימוש באפליקציה לחברת הבת בארה”ב וכתחליף למסופונים העובדים בתוכנת WMS במחסניה השונים של החברה.

 

 תרצו שנחזור אליכם?

יצירת קשר פופאפ
Sending